Yüz-Yüze Beslenme Programı

1İnteraktifdiyet yüz yüze çalışma sistemimiz 


Haftalık yüz yüze görüşme yapıyoruz.


İlk olarak profesyonel vücut analizi ile vücudunuzdaki yağ, kas, sıvı miktar ve oranlarını, karaciğer yağlanması, ödem, mineral miktarı, metabolizma yaşı gibi birçok bileşeni ve bunların vücuttaki dağılımlarını analiz ediyoruz.

 

Beslenme Programı Hazırlama

Kan tahlili, alerji durumu, beslenme alışkanlıkları, fiziksel aktivite durumu, varsa kullanılan ilaçlar, besin takviyeleri, kafein, su tüketimi, uyku düzeni gibi birçok veriyi sağlığınız açısından değerlendirerek hedefinize göre ( kilo verme, kilo alma, sağlıklı beslenme, sporcu beslenmesi vs.) size özel beslenme programı hazırlıyoruz.


Diyetinizde, tüm besinlerinizi hesaplayarak yağ, protein, karbonhidrat dengesini sağlayan aynı zamanda biyolojik bir makine olan vücudunuzun optimal çalışması için ihtiyacı olan vitamin mineralleri karşılayan, tamamen size özel örnek bir menü hazırlıyoruz.


Hazır diyet listeleri, şok diyetler, açlık diyetleri gibi sağlığınıza zarar verebilecek yöntem ve uygulamaları kesinlikle önermiyoruz.

 

Günlük Takip

Sürecimiz bununla kalmıyor, günlük olarak whatsapp uygulaması ile yediğiniz içtiğiniz tüm besinlerin fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Bu öğün fotoğrafları ile diyet sürecinizi takip ediyor, porsiyon eğitiminin yanında size günlük motivasyon ve destek sağlıyoruz.

 

Davranış Değişikliği

Kilo veya sağlık probleminize sebep olan davranışları tespit ederek sürecinizi destekleyecek, sağlığı ve başarıyı kalıcı hale getirecek olumlu davranışları hayatınıza eklemenize destek oluyoruz.


Kontrol Görüşmesi
Kontrol görüşmemizde vücut analizini tekrarlayarak yağ kas sıvı ödem, mineral miktarı, iç yağlanma gibi verilerdeki farklara göre haftamızı değerlendiriyoruz. Tüm bu veriler ve Besin tüketim fotoğraflarınızdan elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda yeni diyetinizi planlıyoruz.


Koruma Diyeti
Kilo koruma sürecini de çok önemsiyoruz. Hedef kilonuza ulaştığınızda ve vücut yağ miktarı olması gereken sınırlara geldiğnde kilo koruma programınızı ücretsiz hazırlıyoruz.

 

HİZMET ALANLARIMIZ

 

 • Sağlıklı bir şekilde kilo almak veya kilo vermek istiyorsanız,
 • Sporcu veya fitness, pilates gibi egzersizler yapıp performansınızı artırmak için size özgü bir beslenme programı istiyorsanız,
 • Gebeyseniz veya gebeliğe hazırlık evresindeyseniz, “Vücudumun değişen ihtiyaçlarına karşı hem bebeğim hem de ben hazır olayım” diyorsanız,
 • Emziren bir anneyseniz ve “ Hem Süt kalitesi ve miktarı artsın hem de hamilelik kilolarımdan kurtulayım” diyorsanız,
 • Kilolu veya kilo kaynaklı bazı sağlık sorunları yaşayan bir çocuksanız,
 • İştahsız ve akranlarına göre boy/kilo olarak daha geride olan bir çocuksanız,
 • Ergenlik döneminde olup daha sağlıklı gelişim göstermek veya kilo almak/vermek istiyorsanız,
 • İnsülin direnci, diyabet, kalp-damar,hiperlipidemi veya çölyak gibi beslenme tedavisi gerektiren hastalıklara sahipsenız,
 • Vegan veya vejetaryen beslenip “İhtiyaçlarımı karşılayabiliyor muyum?“ diye endişeliysenız,
 • “Sağlıklı beslenmeyi öğrenmek istiyorum“ diyorsanız

birlikte bol bilgili ve bol keyifli bir yolculuğa çıkabiliriz.

 

ANDULASYON TERAPİ

 

Vücudumuz sistemlerden oluşan biyolojik bir makinedir. Her bir sistemin optimal çalışması sağlığın temelini oluşturur.

Andulasyon Terapi tıbbi kızıl ötesi derin ısınma ve geniş frekans aralığında dokularda biyolojik rezonans titreşimlerini kullanarak vücuttaki sistemlerin optimal çalışmasını destekler.

Temel olarak 5 biyofiziksel çalışma prensibi vardır:

 1. Vibrasyon ve ısının etkisiyle kan dolaşımının düzenlenmesini destekler. Böylece daha iyi bir kan dolaşımı vücudun oksijenlenme süreci iyileşir.
 2. Lenf akışının uyarılması, vücutta önemli bir diğer sistem olan lenfotik sistemin çalışmasını destekler. Toksinlerin taşınmasından, vücut sıvı dengesinden sorumlu bu sistemin desteklenmesi ile ödem atımı sağlanır. Vücudun doğal detoksifikasyonu gerçekleşir. Bağırsak hareketleri desteklenir. Lenf sistemi aynı zamanda bağışıklık sisteminin de önemli bir parçasıdır.
 3. Lenf ve kan dolaşımı desteklendiği için hücrelerin ATP üretimi, kolajen yapımı artarak daha iyi çalışan bir metabolizma, daha sağlıklı dokular ve daha sıkı bir cilt için ortam oluşturulmuş olur.
 4. Sistemlerin çalışması desteklendikçe endorfin salınımı da desteklenir. Böylece ağrılar azalır, hareketlilik artar, daha enerjik keyifli bir yaşam için destek verir.
 5. Tüm bu etkilerle stres azalır, gerginlik azalır, daha kaliteli uyku daha az yorgunluk hissi oluşur.

 

Yeterli ve dengeli beslenerek, fiziksel olarak aktif olarak, kaliteli uyku ve stresten uzak durarak daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebiliriz. Andulasyon terapi dolaşım sistemi, lenf sistemi ve sindirim sisteminin çalışmalarını destekleyerek kaliteli yaşama ulaşmanızı sağlar. Ayrıca çeşitli sağlık sorunlarının sebep olduğu ağrıları da hafifleterek tedavi sürecinizi destekler.

Andulasyon terapi, Kilo kontrolü sürecinde doğru beslenme programı ile verdiğiniz kiloların ödem, bağırsak hareketlerindeki azlık yada toksifikasyon sebebiyle sekteye uğramasını da engeller. Ayrıca kilo kaybı sürecinde sıkılaşmanızı destekler. Stresinizi azaltarak, uyku düzeninizi destekleyerek motivasyonunuzu artırır.

 

DİYET + ANDULASYON TERAPİ KAMPANYA
       
1 Aylık  4  Beslenme Programı  1500tl yerine 1200 tl
       3 Aylık 12 Beslenme Programı  3900tl yerine 3100 tl
       
       
1 Aylık  4  Beslenme Programı + 4 Seans (30 dk.) Andulasyon Terapi - 2400tl yerine 1900 tl
       
1 Aylık  4  Beslenme Programı + 8 Seans (30 dk.) Andulasyon Terapi - 3000tl yerine 2400 tl 

       
3 Aylık 12 Beslenme Programı +   8 Seans (30 dk.) Andulasyon Terapi - 5100tl yerine 4100 tl
       3 Aylık 12 Beslenme Programı + 14 Seans (30 dk.) Andulasyon Terapi - 5950tl yerine 4750 tl
       3 Aylık 12 Beslenme Programı + 24 Seans (30 dk.) Andulasyon Terapi - 7300tl yerine 5850 tl  


ÜCRETLER  VE PAKETLER

 • 1 Seans   Yüz- Yüze Beslenme Programı -    600tl yerine    500 TL
 • 1 Aylık   4 Yüz- Yüze Beslenme Programı -  1500tl yerine 1200 TL
 • 3 Aylık 12 Yüz- Yüze Beslenme Programı  - 3900tl yerine 3100 TL
 • Danışmanlık Dışı, Ayrıntılı Vücut analizi Hizmeti  100 tl ( sadece analiz ve sonuç raporu)

 ANDULASYON TERAPİ

        1 seans Andulasyon Terapi _     375tl yerine   300 tl
        4 seans Andulasyon Terapi _   1100tl yerine   900 tl
        8 seans Andulasyon Terapi _   1900tl yerine 1500 tl
       14 seans Andulasyon Terapi _  2800tl yerine 2250 tl
       24 seans Andulasyon Terapi _  4250tl yerine 3400 tl 
       48 seans Andulasyon Terapi _  7600tl yerine 6100 tl