Merkezimiz

    Başkasının değil, kendi diyet programınızı uygulayın !

Tecrübeli diyetisyen kadrosu ile Ankara ve Ankara dışı ikamet eden danışanlara, internet destekli kişiye özel diyet, günlük destek ve takip...   

 

     Diyetisyen Derya PEHLİVAN

      Hacettepe Üniversitesi’nden Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. ''Yetişkin Bireylerde Beslenme Bilgi Durumu ve Besin Seçimi Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi'' konulu tezimi ve ''Uyku ile Beslenmenin İlişkisi'' konulu seminerimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı Etlik Aile Sağlığı Merkezi’nde mesleki deneyimlerde bulundum.
   Deneyim süreçlerimde Kilo Kontrolü (Zayıflama-Kilo Alma), Gebe ve Emzikli Beslenmesi, Anne Sütü Danışmanlığı, Adölesan Döneminde Beslenme, Sporcularda Beslenme, Kardiyovasküler Hastalıklarda Beslenme Tedavisi, Hipertansiyon ve Diyabette Beslenme Tedavisi, Onkolojide Beslenme,Toplu Beslenme üzerine çalıştım. Mesleğim ile ilgili birçok seminer ve kursa katılma fırsatı buldum. Beslenme bilimindeki güncel gelişmeleri takip etmeyi kendim ve danışanlarım için çok önemsiyorum.

                                     Diyetisyen Esma GÜVEN     
   
   Hacettepe Üniversitesi'nden Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. ''Yetişkin bireylerde fonksiyonel besin tüketim durumlarının değerlendirilmesi'' ve ''sağlıklı yeni yağlar'' konulu lisans tezlerini başarıyla tamamladım. Liv Hospital Ankara Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı Keçiören İsmet Ayturan Aile Sağlığı Merkezinde mesleki deneyimlerde bulundum.
   Deneyim süreçlerimde Obezite Tedavisi, Onkolojide Beslenme, Diyabet ve Beslenme, Kardiyovasküler Hastalıklar ve Beslenme, Kilo Kontrolü, Toplu Beslenme, Toplum Beslenmesi, Endokrin Hastalıklarda Beslenme, Polikistik Over ve Beslenme, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Çölyak, Vegan, Vejeteryan Beslenmesi, Çocukluk ve Adolesan Çağı Beslenmesi üzerine çalıştım. Öğrenim sürecim ve çalışma hayatım boyunca mesleğimle ilgili bir çok kurs ve seminerlere katıldım . Danışanlarıma doğru ve güncel bilgileri sunmak için mesleki bilimsel gelişmeleri takip etmekteyim. 


Diyetisyen Aylin GÜNGÖR     

   Hacettepe Üniversitesi'nden Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. ‘’Yetişkin Bireylerde Besin Seçimi ve Besin Seçimini Etkileyen Faktörler’’ ve ‘’Mutfak ve Yemekhanelerde Fiziki Donanım’’ konulu lisans tezlerimi ve ‘’Kronik Hastalıkların Kas Kütlesi Yıkımına Etkisi’’ konulu seminerimi tamamladım.

Yıldız Holding Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji, Çocuk Hastanesi ve Yemekhanesi, Kızılay SGK Genel Müdürlüğü, T.C. Sağlık Bakanlığı Keçiören İsmet Ayturan Aile Sağlığı Merkezi’nde ve Shine Beauty Center Vip’de mesleki deneyimlerde bulundum.

  Deneyim süreçlerimde Obezite, Kanser, Diyabet, Kardiyovasküler hastalıklar, Böbrek yetmezliği gibi kronik hastalıklarda beslenme, Sağlıklı ve dengeli Beslenme, Kilo Kontrolü, Toplum Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi, Anne-Çocuk Beslenmesi, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Besin Alerjileri, Vegan, Vejeteryan Beslenmesi üzerine çalıştım.

 Eğitim hayatımda sağlıklı besin seçimi, fonksiyonel besinlerin sağlık üzerine etkisi, yeme bozuklukları, sporcu beslenmesi gibi birçok konuda çeşitli kurs ve eğitimler aldım.

Meslek hayatım boyunca bilimin ışığında ilerleyerek kendimi daima geliştirmek ve bu doğrultuda danışanlarıma sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak öncelikli amacımdır.

 

 

 

© 2011 İnteraktif Diyet - Tüm Hakları Saklıdır.