Merkezimiz

    Başkasının değil, kendi diyet programınızı uygulayın !

Tecrübeli diyetisyen kadrosu ile Ankara ve Ankara dışı ikamet eden danışanlara, internet destekli kişiye özel diyet, günlük destek ve takip...   

     Diyetisyen Derya PEHLİVAN

    Hacettepe Üniversitesi’nden Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. ''Yetişkin Bireylerde Beslenme Bilgi Durumu ve Besin Seçimi Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi'' konulu tezimi ve ''Uyku ile Beslenmenin İlişkisi'' konulu seminerimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı Etlik Aile Sağlığı Merkezi’nde mesleki deneyimlerde bulundum.

   Deneyim süreçlerimde Kilo Kontrolü (Zayıflama-Kilo Alma), Gebe ve Emzikli Beslenmesi, Anne Sütü Danışmanlığı, Adölesan Döneminde Beslenme, Sporcularda Beslenme, Kardiyovasküler Hastalıklarda Beslenme Tedavisi, Hipertansiyon ve Diyabette Beslenme Tedavisi, Onkolojide Beslenme,Toplu Beslenme üzerine çalıştım. Mesleğim ile ilgili birçok seminer ve kursa katılma fırsatı buldum. Beslenme bilimindeki güncel gelişmeleri takip etmeyi kendim ve danışanlarım için çok önemsiyorum.

 


                                     Diyetisyen Esma GÜVEN     
   
   Hacettepe Üniversitesi'nden Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. ''Yetişkin bireylerde fonksiyonel besin tüketim durumlarının değerlendirilmesi'' ve ''sağlıklı yeni yağlar'' konulu lisans tezlerini başarıyla tamamladım. Liv Hospital Ankara Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı Keçiören İsmet Ayturan Aile Sağlığı Merkezinde mesleki deneyimlerde bulundum.
   Deneyim süreçlerimde Obezite Tedavisi, Onkolojide Beslenme, Diyabet ve Beslenme, Kardiyovasküler Hastalıklar ve Beslenme, Kilo Kontrolü, Toplu Beslenme, Toplum Beslenmesi, Endokrin Hastalıklarda Beslenme, Polikistik Over ve Beslenme, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Çölyak, Vegan, Vejeteryan Beslenmesi, Çocukluk ve Adolesan Çağı Beslenmesi üzerine çalıştım. Öğrenim sürecim ve çalışma hayatım boyunca mesleğimle ilgili bir çok kurs ve seminerlere katıldım . Danışanlarıma doğru ve güncel bilgileri sunmak için mesleki bilimsel gelişmeleri takip etmekteyim. 

© 2011 İnteraktif Diyet - Tüm Hakları Saklıdır.