Merkezimiz

 

 Başkasının değil, kendi diyet programınızı uygulayın !
Tecrübeli diyetisyen kadrosu ile Ankara ve Ankara dışı ikamet eden danışanlara, internet destekli kişiye özel diyet, günlük destek ve takip... 
   

                                     

                    Diyetisyen Zeynep KATI

      Lise eğitimimi Fransa’da tamamladıktan sonra 2015 yılında Hacettepe Üniversitesinde lisans eğitimime başladım. 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Öğrenimin boyunca Özel Ankara Güven hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, Yıldız yemek Catering Şirketi, Yenimahalle Aile sağlığı merkezinde mesleki deneyimlerde bulundum.  

      Lisans eğitimi süresinde “ İntermittent Fasting ” (aralıklı oruç) konulu detaylı seminer hazırladım.  Ayrıca lisans eğitimi boyunca “ Üniversite Öğrencilerinde İnternet ve Akıllı Telefon Bağımlılığı ile Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Aktiviteleri Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi ” tez çalışmamı bitirdim. 

                                   Diyetisyen Rumeysa YAMAN    

Hacettepe Üniversitesi'ni şeref öğrencisi olarak tamamladım. Öğrenimim boyunca Canan Aksoy Beslenme Danışmanlığı Merkezi, Hacettepe Onkoloji Hastanesi, İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Hacettepe Erişkin Hastanesi, Ankara Şehir Hastanesi, Etimesgut 3 No'lu Aile Sağlığı Merkezi, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kafeterya Mutfağı'nda mesleki deneyimlerde bulundum. 

 Lisans eğitimimi tamamlarken "Sirkadiyen Ritim ve Beslenme" konulu bir seminer ve "Müziğin Varlığı, Müzik Türü ve Şiddetinin Akut Besin Tüketimine Etkisi" konulu tez hazırladım. 

 Meslek hayatıma, bir spor kompleksinde beslenme danışmanlığı hizmeti vererek başladım. Sonrasında ise bir estetik merkezinde danışanlarıma hizmet verdim.


         Diyetisyen Tuğçe ALTINOLUK

 Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Üniversite egitimim süresince, Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi, Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hacettepe Hastanesi Ihsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde Erişkin ve çocuk beslenmesi üzerine, Ankara Dışkapı Hastanesi ve 75. Yıl Huzur evinde mutfakta kurum stajımı, Pursaklar Ilçe Sağlık Müdürlüğünde toplum sağlığı stajımı tamamladım.

Tez Projemi Sınav Stresinin Tıp Fakültesi Öğrencilerinde Yeme Davranışı, Besin Tüketimi ve Aktivite Düzeyleri Üzerine Etkisi, Seminer Projemi de Uyku Kalitesi ve Beslenme konusunda yaptım.

 

 

© 2011 İnteraktif Diyet - Tüm Hakları Saklıdır.