Merkezimiz

 

 Başkasının değil, kendi diyet programınızı uygulayın !
Tecrübeli diyetisyen kadrosu ile Ankara ve Ankara dışı ikamet eden danışanlara, internet destekli kişiye özel diyet, günlük destek ve takip... 
   

                                     Diyetisyen Esma GÜVEN     
   
   
   Hacettepe Üniversitesi'nden Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. ''Yetişkin bireylerde fonksiyonel besin tüketim durumlarının değerlendirilmesi'' ve ''sağlıklı yeni yağlar'' konulu lisans tezlerini başarıyla tamamladım. Liv Hospital Ankara Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı Keçiören İsmet Ayturan Aile Sağlığı Merkezinde mesleki deneyimlerde bulundum.

   Deneyim süreçlerimde Obezite Tedavisi, Onkolojide Beslenme, Diyabet ve Beslenme, Kardiyovasküler Hastalıklar ve Beslenme, Kilo Kontrolü, Toplu Beslenme, Toplum Beslenmesi, Endokrin Hastalıklarda Beslenme, Polikistik Over ve Beslenme, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Çölyak, Vegan, Vejeteryan Beslenmesi, Çocukluk ve Adolesan Çağı Beslenmesi üzerine çalıştım. Öğrenim sürecim ve çalışma hayatım boyunca mesleğimle ilgili bir çok kurs ve seminerlere katıldım . Danışanlarıma doğru ve güncel bilgileri sunmak için mesleki bilimsel gelişmeleri takip etmekteyim. 

                                Diyetisyen Zeynep KATI

      Lise eğitimimi Fransa’da tamamladıktan sonra 2015 yılında Hacettepe Üniversitesinde lisans eğitimime başladım. 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Öğrenimin boyunca Özel Ankara Güven hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, Yıldız yemek Catering Şirketi, Yenimahalle Aile sağlığı merkezinde mesleki deneyimlerde bulundum.  

      Lisans eğitimi süresinde “ İntermittent Fasting ” (aralıklı oruç) konulu detaylı seminer hazırladım.  Ayrıca lisans eğitimi boyunca “ Üniversite Öğrencilerinde İnternet ve Akıllı Telefon Bağımlılığı ile Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Aktiviteleri Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi ” tez çalışmamı bitirdim. 

                                                    Diyetisyen Aylin GÜNGÖR     

    Hacettepe Üniversitesi'nden Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. ‘’Yetişkin Bireylerde Besin Seçimi ve Besin Seçimini Etkileyen Faktörler’’ ve ‘’Mutfak ve Yemekhanelerde Fiziki Donanım’’ konulu lisans tezlerimi ve ‘’Kronik Hastalıkların Kas Kütlesi Yıkımına Etkisi’’ konulu seminerimi tamamladım.

    Yıldız Holding Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji, Çocuk Hastanesi ve Yemekhanesi, Kızılay SGK Genel Müdürlüğü, T.C. Sağlık Bakanlığı Keçiören İsmet Ayturan Aile Sağlığı Merkezi’nde ve Shine Beauty Center Vip’de mesleki deneyimlerde bulundum.

   Deneyim süreçlerimde Obezite, Kanser, Diyabet, Kardiyovasküler hastalıklar, Böbrek yetmezliği gibi kronik hastalıklarda beslenme, Sağlıklı ve dengeli Beslenme, Kilo Kontrolü, Toplum Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi, Anne-Çocuk Beslenmesi, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Besin Alerjileri, Vegan, Vejeteryan Beslenmesi üzerine çalıştım.

 Eğitim hayatımda sağlıklı besin seçimi, fonksiyonel besinlerin sağlık üzerine etkisi, yeme bozuklukları, sporcu beslenmesi gibi birçok konuda çeşitli kurs ve eğitimler aldım.

Meslek hayatım boyunca bilimin ışığında ilerleyerek kendimi daima geliştirmek ve bu doğrultuda danışanlarıma sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak öncelikli amacımdır

 

 

 

© 2011 İnteraktif Diyet - Tüm Hakları Saklıdır.